dušimtaidevyni

2009.07.30

TUMBLR 2009 07 30

Filed under: Uncategorized — Tags: , — dušimtai9 @ 23:56

2009 07 30

“nulenininta”

“Ne kiekvienas užmuša vienintelį karalių”

“Ši visuomenė papuvusi, ir konsumacijos srities plėtimas yra jos išgyvenimo laidas bei sąlyga, kaip kad kokiai Amerikai ar SSRS agresijos lauko plėtimas”

“Sokrato, Platono ir visų kitų sielų dizainerių”

“Žodžiai bus atrasti”

“laukinis kapitalizmas su ja suaugęs kaip kempinė su kelmu, abiem dar geriau, vienas be kito jie išties pražūtų, nes demokratija – tai ideologija, patvirtinanti pirkimo-pardavimo visuomenės teisėtumą”

“Antikoje, kur sykiais pasitaikydavo demokratiškai valdomų polių (…), atstovai į miesto valdžią būdavo renkami burtų keliu. Idant būtų užkirstas kelias balsavimo farsui, kai lemia pinigai, interesai ir pliurpalai”

“per vėlu, filosofai valstybių nekurs, o be to, nacių ar sovietų valstybės, man regis, stipriai panėšėjo į Platono idealią valstybę”

“Apskritai geros valdymo formos nėra. Visos jos yra prievartos mechanizmai, o ideologijos skirtos tiems dantračiams nuslėpti”

“Mes irgi kovojome už nuosavą prievartos mechanizmą, tad reikia turėt omenyje – jį turime, kokį turime, jis galėjo būti ir blogesnis. Geresnis jis būti jau nespės, nes bus unifikuotas; gaila tik, kad nespėta pagyventi normalioje savo valstybėje. Kai ji bus normali, jis nebus mūsų, bus visų ir niekieno”

“kad vyksta demokratijos karas su morale paremta visuomene ir grupėmis, akivaizdu”

“Rimtam, ilgam ir saugiam karui. Saugų seksą papildo saugus karas”

“Mūsų kelias yra integracija, ir žmogus, pasisakydamas prieš integraciją, kartu pasisako prieš Lietuvos interesus; o integracijai kenkia: kalba, teritorija, katalikybė, nuosava žemė, sava mokykla, papročiai, kultūra, etninis monolitiškumas, nacionalizmas, nepakantumai (visi), nacionaliniai interesai (visi). Mes gi lendame į kultūrų ir identitetų mėsmalę, neturėdami nei ideologijos, nei istoriosofijos, net istorijos nespėję apčiuopti”

“Yra dar galimybių joje statyti naujos ideologijos, nacionalinės ideologijos, leniną. Arba mums pastatys – euroleniną”

http://www.patriotai.lt/straipsnis/gintaras-beresnevicius-lukiskiu-aikste

“The Politburo ideology chief Mikhail Suslov told Grossman that his book could not be published for at least three hundred years”

“and the dissident writer was effectively transformed into a nonperson. Forever Flowing, in particular, is unique in its quiet, unforced, and yet horrifying condemnation of the Soviet totalitarian state, a work in which Grossman, liberated from worries about censors, spoke honestly about Soviet history”

http://en.wikipedia.org/wiki/Vasili_Grossman

“After the Great War everybody that lost a limb or got seriously disfigured in battle was deported by force to some remote city / village, because they were soiling the sights of the nation and giving people bad afterthoughts about the war. Everybody should focus on positive things !! Those that were liberated from German POW-camps were send straight to the Siberian gulags because they had been in touch with the West and it’s despicable ideas. So they might be a potential danger to the State. Off with them !! Many died”

http://englishrussia.com/?p=1948

“visi viska sugeba
visi viską sugebėtų tiksliau”

“wow daug informacijos , gera gliuha”

http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.135902;order.;count.3;user.10351;search.;

“dvylikos praeičių karalius”

http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.135926

“pas mus niekas uz nieka nemoka, niekas niekam ir nera skolingas. taip kad kol cia dziungliu istatymai, tol ir elgsimes kaip shakalu gauja”

http://maliboo.livejournal.com/1159818.html

2009 07 29

“neminek kostmoso be rejkalop”

http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.135892

“ka tik visiem numusiai bent po 20 IQ”

http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.62775;order.;count.3;user.868;search.;

2009 07 28

“Herrange visada turi būti gyvas, nes atrodo, kad kiekvieną akimirką vyksta dalykai, kurie gali niekada nepasikartoti”

http://giedruma.blogspot.com/2009/07/gotham-avalon-herrang.html

“taip sužavėtų kaip tu suvyliojai”

http://pukomuko.lt/2009/07/28/suviliotas-sarunas/

“nepavydekit zmonems laimes, kiekvienam ji sava…”

http://www.lrytas.lt/?id=12486006411247971117&view=9&p=15

“Visada, skaitydama komentarus, bandau įsivaizduoti juos rašiusius žmones. Štai ir dabar tarsi prieš mano akis praplaukia virtinė tikrai nuostabių tipažų. Beje, nedidelė įvairovė, visus galima suskirstyti į kelias grupes. Štai pirmas žingsniuoja spuoguotas nenulaikantis spermos penkiolikmetis, kuriam mergos dar neduoda, ir apmaudu. Štai užkompleksuota jauna panelė, kuriai per vakarėlius tenka ramstyti sienas, ir kažkodėl niekam nešauna mintis bučiuoti ją rūkykloje. Naktimis ji svajoja apie nežemišką meilę, o dieną drabsto purvais savo drauges. Dar – vidutinio amžiaus moteriškė, kurios vyras nepatenkina nei seksualiai, nei buitiškai, nei kaip kitaip, nes nuo pat pradžių nepadarė nė vieno drąsaus žingsnio, ir į santuokų rūmus jį teko per prievartą vesti. Dar yra vyrukas, taip susinarpliojęs gyvenime, kad seniai pamiršo, kaip pats kadaise siekė kažkokios panelės… Cinikas, visur įžvelgiantis sąmokslą arba reklaminį triuką, bet ne, jis neleis savęs apkvailinti. Beje, tarp personažų yra ir normalus adekvatus žmogus. Žodžiu, visai neblogi tipažai apsakymui. Viktorija, vaikeli, atsiliepk. Apsakymui reikia happy endo”

http://www.lrytas.lt/?id=12486006411247971117&view=9&p=3

“Dabar gavome ko nusipelneme, uztersta Lietuva ir iskirstu daug medziu”

“Plastmases karta. Naftos, duju, aukso juk neturim, vienintelis turtas musu gamta. Ka paliksim po saves? Bloga kvapa! Elgiames su savo turtu neprasciau kaip okupantas. Dievazi kaip liudna”

http://www.lrytas.lt/?id=12487101021246439654&view=6

2009 07 27

“Mes juk net ir pokalbiui apie tuos dalykus nė nepradėjome mėginti ruoštis”

“Broliai Strugackiai teisingai parašė: Su žmogaus kvailumu net patys dievai kovot neįstengia”

http://vklase.livejournal.com/135429.html

“jeigu jau išrinkom, tai kodėl negalim pašalinti. turėtų būti ir tokia procedūra, gal atsakomybę didesnę jaustų”

http://www.lrytas.lt/?id=12486963321246999777&view=9&p=1

“nebūtina paragauti šūdo, kad suprastum jog ten tikrai jis”

http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.134920;order.;count.3;user.18647;search.;

2009 07 24

‘Nes mes kalbam, juokiamės, žiūrim, kaip iš mūsų juokiasi pasaulis, bet nepakrutinam nei vieno raumens išskyrus gal liežuvį tam, kad stipriau paprieštarautumėm nevykusiems įstatymams”

http://socialinemechanika.blogas.lt/neuzdrauskit-simpsonu-472.html

“Tačiau viskas tobulėja, tad tamponai irgi neatsilieka”

http://pipedija.livejournal.com/3448.html

“Oxidation disagrees”

http://www.cinestatic.com/infinitethought/2009/07/sheffield-sex-city.asp

“The expression on the snowman’s face, a sort of blank, everyday sadness, was my Grandmother’s own. Not being able to make people you love happy is perhaps one of the single most depressing things there is”

http://www.cinestatic.com/infinitethought/2009/07/my-gran.asp

2009 07 23

“Šiuo metu literatūroje siaučia romantizmas, taip, kaip gyvenime cholera, bet ši banga praeis kaip ir visos kitos, o tai, kas gera ir gražu, liks amžiams, nes gerumas ir grožis, taip pat ir tiesa niekada nesikeičia”

http://virginijusg.blogspot.com/2009/07/26-susieji-ir-pajunti-malonuma-i.html

“Savivaldybei klizma statant viena ranka, kita ranka galima jai padeti padaryt kazka daugiau nei sklypu parceliavimas”

http://art.scene.lt/process.php/page.news;menuname.newsitem;news.705

“Idomiausia, kas toliau? Koks kitas kompleksuotu valstieciu puolimo objektas?”

“man atrodo per tą “apsaugą” lietuvoje neliks žmonių. Tikrai nepasakosiu kodėl dauguma sprendimų yra būlšitizmas, nes esu girtas ir tingiu, tačiau taip yra”

“Elementarus juridinės technikos reikalavimas – neturi būti priimama teisės norma, kurios tikslai yra neįgyvendinami. Elgesio taisyklė turi būti taip suformuluota, kad jos pakaktų pasiekti reikiamų tikslų, o priešingu atveju tokia norma neatneša absoliučiai jokios naudos, o tik diskredituoja teisės autoritetą”

“tų pačių tikslų bandyčiau siekti teigiamomis skatinimo priemonėmis – laisvalaikio programomis, jaunimo užimtumu, mokykliniu ugdymu ir didžiausia begale kitų priemonių”

“koks skirtumas kokiomis kuno dalimis žmogus save gyvenime realizuoja – ar auksinėmis rankomis, ar saliamoniška galva, ar sportininko kojomis ir raumenimis, ar… Viskas priklauso nuo asmens požiūrio ir kokie jo pamatiniai moraliniai pagrindai – moralinės nuostatos, kurios, deja, (…) yra siaubingai iškreiptos”

“Kam valstybiškai stengtis reguliuoti sritį, kur ir be reguliavimo milijonus metų evoliucija sutvarkė taip, kaip reikia ir kokie nors vieno ar kito įstatymo punktai čia nieko nepakeis”

“Teisė, kaip tokia, radosi neperseniausiai – prieš keletą tukstantėlių metų, o žmonija, civilizacija nuo pat pradžių iš esmės gyvena pagal tam tikrus teisnius principus, nes seniai žmogus žmogų būtų išnaikinęs ir paprasčiausiai mūsų nebūtų. Neužsižaiskim proto žaisimais, o žiūrėkite į esmę – tuomet viskas bus aišku kas kaip ir viskas pavyks”

“Reguliuoti reikia moters ir blondinių niekinimą (tai juk sexo energijos vienas iš neigiamesnių pasireiškimų), žiauriausias scenas per televiziją, žudynes, prievartą, ir pan (specialistai išaiškintų, kad tai netinkama kryptim realizavusis sexo energija)”

http://simasius.blogas.lt/lytiniai-santykiai-blogis-28.html

“Russian girls look the best when they wear NO make-up worth mentioning ! But somehow they have the idea that
a) any girl should wear make-up, no matter what age
b) The more the better”

http://englishrussia.com/?p=3510

“Money and good taste often don’t walk together”

http://englishrussia.com/?p=3514

” aš nieko…kiekvienas gi turi teisę turėt savo nuomonę…”

“zinoma. tik nekiekvienas turi teise cia sudus kraut”

http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.135755

“”Mes tave ne gydome, o bandome išlaikyti nesusirgusią””

http://ashtroka.livejournal.com/145648.html

“ji užklupo mane nepasiruošusią būti malonia”

http://ashtroka.livejournal.com/145777.html

“Kai tenka bėgioti paskui gaisrines arba kalbinti visiems įdomius visai neįdomius žmones, svajojimo organas greitai atbunka”

http://ashtroka.livejournal.com/145942.html

“Juk ką pasėjai, tą ir pjauti pačiam norisi”

http://blog.vibe.lt/?p=120

“mama ir aš. mama:
-meilė daro šį pasaulį gražesniu, tu ką nors myli?
-save, be abejo.
-a…. tai va kodėl žmonės kariauja”

http://vibe.lt/message?msgId=2b6d8875-eb90-47d8-8c50-79ff1d6e61d4

“It still amazes me how my country, which is hardly able to feed its own peoples can be wasting money on this interesting but useless project. They even manage to make the poor people feel proud of these achievements – the luster and prestige of Mother Russia is also their luster and prestige !!
What a load of crap and deception”

“If you are really Rusian, you can´t say this nosence”

http://englishrussia.com/?p=3482

“morandi jus netai kad smunkat akyse. jusu jau isvis nebera. nuostabu kaip zmogus gali susimenkint. tai tikrai idomu stebeti”

http://art.scene.lt/process.php/page.simple;menuname.forum;thread.3392

2009 07 22

“there one could see not only the weapon of destruction, but totally peaceful tractors and excavators as well”

“Russia was demonstrating its strength again. (…) get ready to be full of respect for Russia, at least, while all these giant iron things will be flying above”

http://englishrussia.com/?p=3454

2009 07 21

“Žinios/naujienos yra tai, ką kas nors kur nors bando užgniaužti, visa kita yra reklama” (News is what somebody somewhere wants to suppress; all the rest is advertising)”

http://zvyras.livejournal.com/77753.html

“строится это для поддержания крыши, ибо площадь уж больно велика… Да – погибшая цивилизация – одна технология строительства чего стоит – уникальнейшие технологии, ценные знания и секреты строительства – всё пропадает – домов нестанет, и дай Бог чтоб всё это осталось на фото…”

http://gedas.livejournal.com/240216.html

“”Meno dehumanizavimas”. Apie tai, kaip menas atsisako idealogijos ir virsta tuo, kas yra – menu. Todėl menas tarsi tolsta nuo masių, nes dauguma meno nesupras. Vis daugiau linkstama į formą, originalias menines priemones (ar žinojote, kad tai, kaip reiškiamas tekstas, yra didžioji kūrinio vertė?), ir vis mažiau “ak, tai taip gyvenimiška” (kas tiesiog apeliuoja į žmogaus jausmus ir žaidžia jais, o ne sukelia estetinį pasitenkinimą)”

“problema sumažėtų, jei jie apskritai skaitytų knygas”

http://forumas.draugas.lt/messageview.cfm?catid=47&threadid=9568&enterthread=y

“Kaip koks užkietėjęs moralistas prirašiau. Nors, manau, tai teisybė”

http://virginijusg.blogspot.com/2009/07/33-tarp-kitko-socialine-reklama-ir.html

“miesto erdvėmis neturėtų būti švaistomasi, kad jų nepritrūktų ypač svarbiems asmenims pagerbti”

http://vilniaus.diena.lt/dienrastis/miestas/vilniuje-paminklu-manija-113824

2009 07 20

“garantijos, jog ten bus pritarta šiems projektams nėra, tačiau projektų nepateikus rezultatų nebus ne galbūt, o tikrai”

http://simasius.blogas.lt/dar-vienas-pasiblaskymas-del-vtakt-15.html

“lietuviški vardai, pavardės ar tiesiog kaimo pravardės iškraipomos, užrašomos lenkiška maniera ir pan. Taip Lietuvoje atsiranda daugybė -auskų, -evičių, -inskių (-owski, -ewicz, -inski). Taip Ilgas tapo Ilgovskiu (sulietuvinus – Ilgausku), Brazas – Bžezovskiu (sulietuvinus – Brazausku), Putvys – Putvinskiu”

http://www.patriotai.lt/straipsnis/polonizacija-lietuvoje

“vamzdis yra labai geras. vamzdis yra ironiškas juodas humoras. vamzdis ir jo kaina parodo kokia buvo europos kulturos sostines programa. ji visa dirbtinė ir eina kanalizacijon. puikus juodo humoro vainikas”

http://www.bernardinai.lt/index.php?url=articles%2F97143%2FDESC%2F1

Advertisements

Leave a Comment »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.