dušimtaidevyni

2010.02.16

TUMBLR 2010 02 15-2 (100122-100215)

Filed under: Uncategorized — Tags: , — dušimtai9 @ 7:11

2010 02 15

1737 “svarbi asmen. žmogus istorija internete – Facebookas, klase.lt, pasirašytos peticijos ir pan.”

http://maturegirl.livejournal.com/228347.html

1736 “Ir kaip vėliau parodo laikas, patys baisiausi žmonijos priešai lieka žmonės”

http://www.eknygos.eu/john-wyndham-%E2%80%93-trifidu-dienos

1735 “Iš pradžių Lietuvos himną atstojo A. Mickevičiaus poemos „Ponas Tadas“ eilutės: „Tėvynė Lietuva, brangesnė už sveikatą“, parašytos lenkų kalba. Istorinio romano „Algimantas“ autorius Vincas Pietaris tautine giesme paskelbti siūlė Dovydo psalmę „Dievas galybių su mumis!“, o tauta buvo ypač pamėgusi giesmę „Marija, Marija“ (muziką Maironio žodžiams sukomponavo Č. Sasnauskas)”

http://www.patriotai.lt/straipsnis/vasario-16-osios-proga-tautiskos-giesmes-ir-jos-autoriaus-istorija

1734 “ir jeigu užsakei darbą – tai yra tavo asmeninė tragedija”

http://starlin-elvea.livejournal.com/241209.html

2010 02 14

1733 “Teisybės dėlei reiktų pasakyti, kad aš dovanojau širdeles Valentino dienos proga! Ir reiktų pasakyti, jog visada tai dariau todėl, kad to reikia. Juk mergina, greičiausiai, supyks negavusi gėlių, širdelės…”

1732 “intymi šventė, neišeinanti už dviejų širdžių ribų”

1731 “Čia kaip bučiuotis labai viešoje vietoje – kitiems, kurie tuo metu to nedaro, tiesiog nepatogu…”

http://www.nulis.lt/gerai-kad-valentino-diena-yra-sekmadieni.html

1730 “I realized my job was to awaken possibility in other people. And, of course, I wanted to know whether I was doing that. And you know how you find out? You look at their eyes. If their eyes are shining, you know you’re doing it. If the eyes are not shining, you get to ask a question. And this is the question: Who am I being that my players’ eyes are not shining?”

2010 02 12

1729 “Džiugina Klaipėdos jūrų uosto krovos apimtys”

http://teigiamai.blogspot.com/2010/02/dziugina-klaipedos-juru-uosto-krovos.html

2010 02 11

1728 “Visi jaučia pareigą pasirodyti bažnyčioje, tačiau niekas nežino, kodėl”

1727 “nelauktai prisimenant kokį tai Mindaugą ir už jį išgeriant”

http://www.millionreasonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld.com/lt/779

2010 02 10

1726 “Tu netaisyk pasaulio, mano brangus, tolimas ir vis dar mylimas korespondente, tu tiesiog pasakok. Ką matei, ką užuodei, ką girdėjai. Ir tavo pasakojimas papuoš pasaulį. Lyg tarp kitko kartu jį šiek tiek pataisydamas”

http://vklase.livejournal.com/153855.html

1725 “Turiu tokią mintį, kad pasaulis skilo į šviečiantį ir apšviestą. Mes, mano karta, esame iš to apšviesto pasaulio, o naujoji karta – iš šviečiančio. Apšviestas pasaulis yra tylos pasaulis, o šviečiantis – triukšmo pasaulis. Negaliu sakyti, blogai tai ar gerai, bet manau, kad daugelis jau fiziologiškai negalės matyti, suvokti tapybos tiesiogiai, o mieliau žiūrės į (…) paveiksliuką, „šviečiantį į akis“ iš televizoriaus ekrano”

http://virginijusg.blogspot.com/2010/02/65-rastinukai-vii.html

1724 “”tamstą” (kuris gi yra “tavo milysta” trumpinys”)”

http://krakadyla0.livejournal.com/96649.html

1723 “Na man tai čia totaliai priešingi du poliai: viename pats, kuris pastoviai generuoji toleranciją, tačiau vis neužmiršti pabrėžti, kad niekas neturi teisės turėti kitokias pažiūras nei tolerancijos skleidėjai, kitame va ši vklasės frazė”

http://maumaz.livejournal.com/549453.html

2010 02 09

1722 “Niekas tiek žmonijai nepridirbo kiaulysčių, kaip tie, kurie labai gerai žinojo, kas yra gera ir teisinga. Ypač – kas yra gera ir teisinga visiems kitiems”

http://vklase.livejournal.com/153422.html

1721 “pritarčiau, jei būtų statoma skulptūra vokiečių belaisviui, stačiusiam, pvz., Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką”

http://virginijusg.blogspot.com/2010/02/63-vilnews-kaip-kulturos-postsostine-ii.html

1720 “Po Italijos ir Prancūzijos Alpių Sigulda atrodė labai jauki ir labai sava. Viskas panašiai kaip Lietuvoje tik geriau. Dabar tikri lietuviai patriotai baisiausiai įsižeidžia, bet, Taip, geriau!
Pirmiausiai kas krenta į akis – žymiai mažiau agresijos bendraujant, o tai jau ryškus kokybinis santykių skirtumas, Latvijos naudai. (…)
Kadangi aš kažkiek susijęs su sportu, tai pirmiausiai matau sportines bazes. Latvija turi puikias Olimpines bazes Valmieroje, Siguldoje, Venspilyje. Lietuva neturi jokios bazės NIEKUR, aukščiausio lygio sportininkai olimpiečiai, atlikti jėgos darbą, eina į privačius sporto klubus! Per paskutiniuosius dvidešimt metų kiekvienas kūno kultūros ir sporto departamento direktorius ką nors sugriaudavo ir nieko nepastatydavo. Dabar nėra nieko, nei sporto bazių, nei teigiamos visuomenės nuomonės, nei sporto mokslo, nei sporto medicinos, nei trenerių, nei sportininkų. Kol kas dar viskas laikosi ant nedaugelio entuziastų. Prasideda plataus mąsto šudeliavimas. Jau mažai kas kalba apie konkuravimą pasaulio, Europos čempionatuose ar Olimpinėse Žaidynėse. Prioritetu tampa lenktyniavimas tarp Vilniaus ir Kauno. O visų sportinių pasiekimų viršūnė yra Pabaltijo čempionatas.
Blogiausia yra tai, kad viskas vyksta pagal principą: “kažką padarykime, kad niekas nesakytų, jog nieko nedarome” (čia pacitavau realius, vieno valdininko, žodžius). Kaip ir viduramžiais – protingesnis, veiklesnis žmogus yra didžiausias blogis, nes vien savo būvimu yra gyvas priekaištas”

1719 “Visgi didžiulė tiesa, kad suartina ar atitolina emocijos. Būtent emocijos, o ne išmokti elgesio stereotipai, ne apsimetinėjimas ar pataikavimas (apsimetinėjimas santykiuose turi specialų pavadinimą – mandagumas)”

http://tutkus.com.ruonis.serveriai.lt/dienorastis/2009_vasaris.htm

1718 “Šiuo metu, beveik nėra artimųjų, kurie galėtų numirti. Paradoksalu, mirčiai traukiantis iš mano gyvenimo – atsiranda vienišumas.
Vienišumas, nes nebeliko, kas galėtų numirti”

1717 “Dabar toks ir likau, abejingas daugeliui dalykų, labai sunkus savo vidumi, tikslus sprendimuose, labai jautrus emocijose”

1716 “jeigu santykiai yra svarbūs, jie turi būti grindžiami geranoriškumu, pasitikėjimu, laisva valia, “bendro reikalo” esmės suvokimu”

1715 “sujudino ir taip klibantį tikėjimą, kad kitų žmonių protingos mintys reiškia kažką labai vertingo (taip, tai vertinga, tačiau tai ne mano gyvenimo išvados). Aš augau tarp knygų ir citatų, o sprendimai buvo daromi remiantis knygine patirtimi ir knyginiais dėsniais. Tai buvo DIDŽIAUSIA mano gyvenimo klaida. Klaidos esmė tame, kad pirminė sąlyga, suvokiant aplinką (pvz., kad žmonės atsakingi ir sąmoningi, turi bendrumo jausmą), buvo buvo klaidinga. Suvokiant ir komunikuojant, kalbant apie nervų sistemos darbą, išskiriamos, taip vadinamos, dvi signalinės sistemos.
Pirmąją signalinę sistemą galima suprasti kaip instinktus, paprastus jausmus, pojūčius (duoda – imk, muša – bėk), tai seniausia sistema, bazinė. Antroji signalinė sistema – tai aukštoji nervinė veikla, intelektas, tiksliau, intelekto pakoreguotos emocijos – sudėtingi jausmai (meilė, paguoda).
Tai va, knyginio suvokimo didžiausia problema ta, kad knygose labai išryškinama antroji signalinė sistema, o realiame gyvenime absoliučiai dominuoja pirmoji

1714 “Žmogus – chaotiška sistema. Tačiau kiekvienas chaosas turi savo dėsnius ir tik nuo tavęs priklauso į kurią pusę tą chaosą pakreipsi”

1713 “Todėl, kad sportas reikalauja akimirksniu daryti teisingus sprendimus. O juk greitis visuomet svaigina”

1712 “Kaip ir daugeliui, joms taip pat, Vilnius pasirodė prieštaringas miestas. Maskvietėms Vilnius yra labai labai labai tylus miestas, kuriame yra nedaug pramogų, o ir surasti tas pramogas yra sudėtinga, nes nėra nei informacijos, nei pramogų vietos kaip nors išsiskiria (nėra aiškiai matomos reklamos). Pavyzdžiui jos vakare buvo prie pat Helios, bet nesuprato, kad ten naktinis klubas. (…) Visgi tiek Vilnius, tiek visa Lietuva ir toliau išlieka provincija (nežiūrink skambių |kultūros sostinės” ambicijų) ir mano supratimu, kasmet vis labiau provincialėja. Tai pasakytina ne apie miesto veidą, o apie mastymo stilių: “pas mus viskas geriausiai, mes patys protingiausi”, bet kai pasižiūri tai nėra į ką žiūrėti ir nėra ką parodyti Europai.
Nemaloniausias nutikimas maskvietėms buvo tame, kad jos atvažiavo į gerą viešbūtį Vilniaus centre, o jų užsakyti liukso numeriai nebuvo sutvarkyti. Maža to, kaip įprasta Lietuvoje – nėra atsakingų ir nėra kaltų”

1711 “Kodėl rožė?… Todėl, kad tai labai išraiškinga ir pavydi gėlė. Ji niekuomet nemėgsta kompanijos. Kompanijoje ji pasipūtusi ir tyli. O likus vienudu su rože – ji šilta ir didelė pleputė”

1710 “reikėdavo atmesti tuos variantus, kurie nebūdingi imčiai, t.y. pritaikyti trijų sigmų taisyklę, žmoniškai tariant – atmesti laaabai skirtingus variantus. Kalbant apie išskirtinumą ta pati taisyklė irgi tiktų. Ištiesų išskirtiniai yra tie, apie kuriuos manoma, kad pačiuožęs, kad trenktas. Tokie, kurie nelabai pritampa, nors ir stengiasi. Tai juos reikia atmesti. Taip visuomenė (padori ir kultūringa) ir daro, nuo viduramžių ir dar anksčiau”

1709 “Organizmas reaguoja į viską viena universalia stresine reakcija”

1708 “Kai mylima labiau “įsimylėjusį save”, o ne kitą žmogų, ne bendrą jausmą”

http://tutkus.com.ruonis.serveriai.lt/dienorastis/2009_sausis.htm

1707 “dalyvavęs eilėje konferencijų, kurios yra tiesiog apie nieką. Suprantama, yra tikrai labai protingų ir produktyvių žmonių universitetuose, kurie yra tikri šviesuliai savo srityje, tačiau pagrindinė masė eiliniai amatininkai, rankiojantys trupinius ir nesistengiantys atlikti įdomių ir aktualių darbų”

1706 “Sportininkai tame renginyje buvo paskutinėje vietoje. Svarbiausi visokie “valdžios” snukeliai”

1705 “Eilinį kartą sportininkai buvo vadinami geriausiais ambasadoriais ir t.t ir pan.. Viskas būtų normaliai jeigu nebūtų šlykštus visaapimantis veidmainiavimas. Nėra šalyje nei sportinių bazių, nei kryptingos sporto politikos, nei sporto įstatyminės bazės, nei sporto mokslo ir sporto medicinos, nei pačių sportininkų. Ir nepanašu, kad aš sulauksiu pokyčių per savo amžių. Kur pasižiūrėsi ten sporto žlugdymas, sportinių bazių naikinimas ar perdavimas komercijai. Šiuo metu netgi dviračių treko nacionalinei rintinei yra keblu patekti į treką Panevėžio Cido arenoje”

1704 “noriu atkreipti dėmesį tik į tai, kad tiesiog šlykštu kai asmeninis interesas absoliučiai užgožia viešąjį”

1703 “Muzika yra tam tikros vibracijos. Fizikai sako, kad visa materija taip pat sudaryta iš “vibruojančių gijų”, kurių esmė yra kvantinė mechanika (neįsivaizduoju kas tai yra). Jeigu iš tiesų taip – muzika prisiliečia prie pačios materijos esmės ir gali atspindėti jos būklę. Mokslininkai jau sutaria, kad kompozitorius, kurdamas muziką gali įdėti į ją jausmus, kuriuos pats tuo metu išgyveno (atitinkamo dažnio bei amplitudės vibracijų forma). Vadinasi muzika yra užkoduoti pojūčiai, apeinantys sąmonę ir veikiantys į pačią materijos esmę”

1702 “Muzikos pagalba galima susimodeliuoti būklę, kurios tik pageidauji ir taip pat lengvai išeiti iš jos, be jokių neigiamų pasekmių”

1701 “Nėra kada gyventi šia akimirka, vien tik kasdieninis ir nuolatinis minčių perkėlimas, tiksliau – įvykiai vyksta mintyse.
Televizija sukuria gražaus, audringo, muzikalaus, išmintingo, įdomaus gyvenimo (galima pasirinkti tematiką) iliuziją.
Kuomet kur nors keliauji (nesvarbu horizontaliai ar vertikaliai) kūnas stovi vietoje, juda aplinka – automobilis, liftas, eskalatorius. Judėjimas be raumenų pastangų neleidžia pajusti paties judėjimo. Šiandien leisdamasis laiptais, o ne važiuodamas liftu, pamąsčiau: kiek daug aš prarasčiau pojūčių leisdamasis liftu, o labiausiai prarasčiau judėjimo pojūtį.
Pasinerdamas į dirbtinių pojūčių pasaulį aš prarandu savuosius pojūčius ir jausmus.
Televiziją suteikia mano gyvenimui intrigą, internetiniai portalai, kur galima komentuoti suteikia man galimybę išsiplūsti ar pareikšti savo “svarią” nuomonę, internetinės pokalbių programos sukuria bendravimo iliuziją, pažinčių tarnybos gali bet kada man pasiūlyti “naujas” pažintis su “įdomiais” žmonėmis, sekso parduotuvės visuomet man gali parinkti “nepakartojamus” pojūčius. Kai nusibosta pojūčiai – manęs laukia alkoholis, kuris tuojau pat padės man “atsipalaiduoti”.
Visai nėra laiko išgyventi savus pojūčius, ir apskritai nėra laiko gyventi savo gyvenimo.
(…)
Aš kasdien suvalgau tam tikrą kiekį kalorijų, iš kurių tam tikrą dalį sudaro baltymai, angliavandeniai bei riebalai, kai kas suvalgyto yra ląsteliena, kai kas sveika, o kai kas – nelabai, bet skanu.
Miegoti einu, nes “rytoj turiu būti pailsėjęs” kadangi “rytoj atlikinėsiu daug darbų”, kurių dauguma man visai neįdomūs.
Jau net nepamenu kada girdėjau nakties garsus, dar seniau mažiau naktinį dangų, tačiau to nepasigendu, nes viską man gali pasiūlyti žmonijos techniniai pasiekimai.
Visai nereikalinga apsikabinti prieš miegą, nes nuolat esi pavargęs nuo nesuskaičiuojamų dirbtinių pojūčių ir esi dirglus. Be to, nėra net ką apsikabinti, kadangi kiekvienas “žino ko nori” ir “žino kaip tai pasiekti”, todėl visi apsikabinimai privalo būti pagal tiksliai nustatytą grafiką ir tinkamo stirumo.
Galbūt todėl ir tapo kasdienybe masinis susvetimėjimas, kad viskas vyksta tik mintyse.
Vyksta uždaroje sistemoje, tik man vienam

1700 “(Aš su tokiais būnu tiesiog chamiškas, juk jie stengiasi mane apgauti. Emocijose privalu, kaip niekur kitur, būti sąžiningu)”

1699 “suprasti, kad yra nemažai žmonių, kurie supranta, kad daugelis dalykų gyvenime yra ne taip, tačiau nepasako. Aš neturiu ko prarasti, nieko nesitikiu, įdėjau labai daug jėgų priešindamasis tiems, kas norėjo padaryti iš manęs “kaip visi”, todėl esu laisvas. Laisvas savo poelgiuose ir mintyse. Aš niekam nekenkiu ir nieko blogo nedarau – tai yra svarbiausia”

http://tutkus.com.ruonis.serveriai.lt/dienorastis/2010_sausis.htm

1698 “At a Technology Entertainment Design conference in March 2008, Joshua Klein presented the potential use of a vending machine for crows. He suggested the crows could be trained to pick up trash and the vending machine would be designed to give a reward in exchange for the trash”

http://en.wikipedia.org/wiki/Crow

1697 “Gal net mano kieme skraido varna, kuri išgyveno Pasaulinius karus ar skraidė virš knygnešių, nešusių kontrabandą iš Prūsijos”

http://vjusta.fire.lt/2010/01/28/ilgaamziskumas-452

2010 02 08

1696 “Štai šitaip gimsta bendruomenės, o tiek ir tereikia: rūpesčio, iniciatyvos ir trupučio entuziazmo. Vadinu tai Bagdono metodu. Šarūnas Bagdonas, verslininkas, labiausiai žinomas kaip kino teatro „Lietuva“ gynėjas, kartą man pasakojo visuomet taip sprendžiantis reikalus su kaimynais: jis parodo iniciatyvą, o likusieji susiburia, nutaria, padaro”

http://marijus.xanga.com/721500559/pavyko-darom-mini-%C5%BEiemos-stilium

1695 “Laisvasis kubilistanas”

http://www.alfa.lt/komentarai/straipsnis/?id=10313865

2010 02 07

1694 “Šis prokuroras kelis kartus nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl fiktyviai įsteigto kooperatyvo „Žemėsa“ veiklos, todėl jis negali dirbti vyriausiuoju prokuroru”

1693 “netoliese stovėję policininkai atbėgo prie piketuotojo ir parvertė jį ant žemės”

http://www.lrytas.lt/-12655464081263257583-pensininkas-taurag%C4%97s-prokurat%C5%ABros-langus-apm%C4%97t%C4%97-kiau%C5%A1iniais.htm

1692 “matė, kaip vyras maišą, kuriame kažkas cypė, sviedė į šiukšlių krūvą”

http://www.lrytas.lt/-12641528081263097216-%C5%A1e%C5%A1is-%C5%A1uniukus-tauragi%C5%A1kis-i%C5%A1met%C4%97-%C4%AF-%C5%A1iuk%C5%A1li%C5%B3-konteiner%C4%AF-nuotraukos.htm

1691 “Jei klaidingas veiksmas atlieka teisingą vaidmenį – ar jis tikrai klaidingas?”

http://scaniagti.blogspot.com/2010/02/benzinine-ar-dyzeline.html

1690 “Tėvynėje Lietuvoje tuo pat metu tvyro visiškas chaosas, taigi ir kūrybinės erdvės bekraštės, veik viską reikia sukurti: viziją, (sąmoningą) visuomenę, švietimo sistemą, socialinę sistemą ir taip toliau, nors visa kita, manau, keistųsi suformavus tam tikrą mentalitetą… Ir kūrybinės potencijos, ir darbo per akis, reikia tik užsiimančiųjų. Reikia tik užsiimančiųjų…”

1689 “toks jausmas, lyg būčiau iš girios tankmės ištrauktas vilkas ir pasodintas į kokį rausvą, minkštą krepšelį su naminiais dekoratyviniais šuniukais…”

http://bernardinai.lt/straipsnis/2010-02-05-vilte-zukaite-sveicarai-erlickas-ir-studentiskas-dienorastis/40028

2010 02 06

1688 “Jei mes dirbame kitai kartai, jie įvertino šios dienos tamsios liaudies poreikius”

1687 “Manau, kad vėliau neliks nei chemizuotų ūkių, nei sintetinių maisto produktų. Tai tėra trumpalaikė žmonijos klaida, skirta gelbėtis po karo nuo bado”

1686 “kai augintojai ir gamintojai kartu su valgytojais yra vienoje organizacijoje, kurioje visi vieni kitus pažįsta ir pasitiki”

1685 “Tiketi ar netiketi eko turgeliais priklauso nuo to, a gali patiketi, kad yra zmoniu, galinciu kazka daryti saziningai ir nuosirdziai. O ahs tikiu, kad yra saziningu zmoniu. Jei netikeciau – sunku butu gyventi…”

1684 “Nuo siol valgysiu tik pacius sertifikatus”

http://www.lrytas.lt/-12653845931264726298-p4-ekologi%C5%A1ki-produktai-%C5%ABkinink%C5%B3-turgeliuose-kaip-apsisaugoti-nuo-apgaul%C4%97s.htm

1683 “Yra indėnų, bus ir kaubojų”

http://www.balsas.lt/naujiena/269833/egidijus-aleksandravicius-yra-indenu-bus-ir-kauboju

1682 “”Lietuva tarp Vakarų Romos imperijos ir Bizantijos imperijos civilizacinio paveldo”…. (…). O užkliuvo man ne tiek impozantiškas teksto pavadinimas, o jo apimtis, mat tokį pavadinima turintį tekstą Vydūnas sutalpino į puslapį…ir dar vietos liko”

http://ryst1966.livejournal.com/67306.html

1681 “„su maišeliu“ įkliuvusiam aukštam valdininkui”

http://ryst1966.livejournal.com/67020.html

1680 “kiek supratau is patirties trumpos savo zmones raso apie tai, kas neduoda ramybes ir apie save”

http://ashtroka.livejournal.com/180242.html

1679 “Lagu („Lagas“ – lėtas, nevykėlis. – Red.) pravardžiuotas vaikinas”

1678 “Pedagogai tikriausiai kovojo už vadinamąjį moksleivio krepšelį – kuo daugiau mokinių, tuo geresnis finansavimas”

1677 “moksleivė, kuriai dabar grasinama mirtimi, buvo viena pernykščio pareiškimo dėl smurto prieš Rimvydą autorių”

1676 “Cia ne direktoriu problema. Cia musu visu : ) Skystablauzdziu : ) Renkam tokia pacia skysta valdzia, nelankancia posedziu ir nesuprantancia, ka daro”
+
“Kokią valdžią berinktume, jei mes visi toleruosime smurtą, kaip lig šiol tai niekas mums nepagelbės. Juk kai gatvėje vaikai pešasi, praeinam lyg niekur nieko, kai net viešoje vietoje ant visiškai mažo savo vaiko visokiais žodžiais šaukia mama, taip pat užsimerkiame ir užsikišame ausis, kai už sienos girtas kaimynas terorizuoja savo šeimą, vaikus, taip pat tylim. ir vis tylim ir tylim ir tylim… O paskui stebimės ir stebimės ir stebimės… Bet kuo gi mes taip stebimės? Savimi, kad kažkokių baimių pilni, ar kad abejingi buvom tam, kas aplink mus vyksta?.. Juk mes kol kas dauguma viską toleruojame: vagystes, apgavystes, kyšius, keikimąsi, girtuokliavimą viešose vietose, mokesčių nemokėjimą… Ir čia galima vardinti ir vardinti. Juk reikia pagaliau suprasti, kad kol mes tokie būsim, tol bus ir mūsų valdžia tokia, ir vaikai tokie bus. Tad pirmiausia patys prieš save įsipareigokim, kokie mes norim ir siekiame būti kiekvienas, kad to reikalausime ir iš aplink mus esančių. Tada nekur dėsis ir valdžia! Bet koks cinikas bijos lįsti į valdžią, nes žinos, kad jam geruoju nesibaigs. Ir kai aplinkinius žmones vertinsime ir su jais bendrausime ne vien tik pagal piniginės storį ir sukrautus turtus, o pagal jo žmoniškumą, tuomet ir mūsų vaikai pasidarys kitokie. Visų pirma tai didžiulis uždavinys tėvams, paskui darželiams, mokytojams ir visiems mums suaugusiems. Juk prie kiekvieno iš mūsų valdininko tai nepastatysim. Galvokim visi kartu, o ne viską duokim tik valdžiai daryti”

1675 “nes mano vaikas yra mano tvirtovė kurią aš privalau ginti”

1674 “Nieko nebesuprantu, kur mes gyvenam, ar tokios Lietuvos norejom, atsipeikekit tautiecei imkim sakes i rankas ir Prie seimo. Tanku nepabugom, neisgasdins musu ir Piderastu valdzia”

1673 “(Susitvarkyti galima) tik reikia direktoriaus noro ir kitokio mastymo. Dirbu mokykloje mokytoja. Aisku, tyciojimosi tarp vaiku pilna – didesniu ar mazesniu laipsniu, akivaizdaus ar rafinuoto. Kai bandziau padeti kam nors – pastabos daznai nepadeda. Kartais nuvesdavau toki mokini pas pavaduotoja. Ir ne as viena. Taciau greit supratome, kad liekame tik kvailio vietoje, nes pavaduotojai pasneka, svelniai pabara, pajuokauja su mokiniu (atseit buk geras, nenervuok tos vargses). Nes pavaduotoja nori buti gera mokiniui. Tai juk mokytojas negeras. Tas pats atvejis ir su direktore. Kita karta toks mokinys sako, na ir kas, kad nuvesi…jau buvau. O pavaduotoja duoda suprasti: nustok cia vaikscioti. Nes jos nenori rupesciu, nenori aiskintis su tevais, nes daznai tevai reikalingi, ar pazistami, ar bus reikalingi…Tuomet daugelis mokytoju po tokiu ” pamokeliu” stengiasi nesikisti, nereaguoti, nusisukti, nematyti. Taciau as taip negaliu. Pastebedavau ir reaguodavau. Tuomet , kai kurie is ju skusdavo direktorei, atseit as negera, kabinejuos ir dar ko nors prigalvodavo. Visi mes zinome, kad administracija megsta pasinaudoti mokiniu skundais, kad ir nepasitvirtinusiais pries tokius mokytojus. Nes jie netyli ne tik del mokiniu smurto, bet ir del administracijos baudziaviniu valdymo metodu. Tad po viena su tokiais mokytojais susitvarko, vieni iseina, kiti nutyla ir niekur nesikisa. Tad ar baudziauninkai gali kurti kitokia atmosfera Lietuvos mokykloje?Ir nuo ko reikia pradeti? Tai sisteminis dalykas, budingas visai Lietuvai. Kaip kad buvo tyciojimasis ir prievarta armijoje. Tad reikia keisti sistema. Kad mokytojas nebijotu, nenusisuktu ir butu suinteresuotas reaguoti net i menkiausia atveji”

1672 “per viena diena prie LRyto straipsnio daugiau nei 1000 komentaru, o peticijoje, kuri del sio ivykio kabo jau savaite www peticijos lt/visos/3139 – maziau nei 500 parasu”

1671 “čia reiktu Kedžio ir butu staigiai problema išspresta.Tik naikint tokius parazitus be gailesčoi”

1670 “jei mes is tiesu mylime zmones, tai turime pasirupinti, kad tu padugniu nelikti – stai kas yra tikroji meile zmogui. Leisti gyventi doram ir kilnios sielos zmogui, o ne ginti ir uzjausti kazkokius padugnes”

http://www.lrytas.lt/?data=20100205&id=akt05_a3100205&sk_id=99&view=2

2010 02 05

1669 “Greičiausiai todėl žmonės labiau jausdavo savo biologinį suderinamumą – artumas atsirasdavo feromonų ir hormonų lygyje – dingdavo būtinybė bendrauti ilgai ir beprasmiškai”

http://naujapilis.livejournal.com/34391.html

1668 “Kokia banga jums labiausiai patinka?
Cunami
Chamechane
Gėrio”

http://azuolasirdraugai.blogspot.com

1667 “Bet man vistiek cia gera gyventi, juk todel ir savo namus cia statomes, gal ir visuomene pasikeis as pvz kad ir gyvenu PNV, bet stengiuos rustu lietuviska veideli papuosti sypsena, ziurek ir kiti tau tuo paciu atsako”

1666 “90% šių teiginių galima pritaikyti bet kokiai šaliai”

http://www.nulis.lt/kodel-lietuvoje-linksma-gyventi.html

1665 “the people buying the newspaper are themselves the product which is sold to the businesses that buy advertising space; the news itself has only a marginal role as the product”

http://agurkas.livejournal.com/780087.html

1664 “beje, daug skaitai, asile, bet taip nieko ir neismoksti”

http://art.scene.lt/process.php/page.simple;menuname.forum;thread.3521

2010 02 04

1663 “selfr”

http://anniemariex.livejournal.com/tag/selfr

1662 “nes visuomenė jau visuotinai susiprato, kad vyrai yra niekam nereikalingi”

http://starlin-elvea.livejournal.com/240468.html

1661 “Porte žolę pučia visi. Žolės nepučia tik budistai, nes nenori apteršti savo krištolinio proto”

http://iemushka.blogspot.com/2010/02/porte-visi-pucia-zole.html

1660 “jei iš to nesijuokti, tai teliko atsigult ir numirti”

1659 “paaiškino daugelio įstatymų kilmę paprastai – tam, kad valdininkams darbo būtų”

1658 “O kas turėtų pimiausiai pradėti taisyti padėti? Valdžia? Mes patys?”
+
“O ką aš žinau? Būčiau žinojęs, būčiau parašęs. Tame ir problema”

1657 “reikia ne duoti badaujančiam žuvį, o išmokyti jį meškerioti”

http://rokiskis.livejournal.com/82892.html

1656 “žmonės nepatenkinti valdžios veiksmais ar neveiklumu, nepatenkinti gyvenimo lygiu, politikų privilegijomis”

http://rokiskis.livejournal.com/88668.html

1655 “Tos užuolaidos virtuvėj… :D Matosi, kad būta pinigų, tik atvirškčiai proporcingai skoniui”

http://www.commonsense.lt/?p=1494

1654 “ka galvojat gejais tampama kad su vyrais pist?ne velnio,demesio iesko ir tiek”

http://pms.visada.lt/mintis/42227/2

1653 “Šią žiemą jau parduota beveik dvigubai daugiau kastuvų nei pernai: vietoj trijų – penki šimtai. Tačiau šiemet sniego ne dvigubai, bet trigubai daugiau. Todėl kastuvų vis tiek pritrūkome”

http://www.15min.lt/naujiena/miestas/kaunas/kastuvai-sniegui-tapo-tikru-deficitu-42-82721

1652 “Saugumą (savo, o ir kitų) užtikrint galima tik prisiimant atsakomybę – o ne atsisakant jos kartu su privatumu”

http://boostbrothers.blogspot.com/2010/01/apie-kates-maise-pirkima.html

1651 “Tai reiškia, reikia keisti įpročius, o tai, žinome, didžiausias apribojimas”

http://www.commonsense.lt/?p=1595

2010 02 03

1650 “Kaip kokia veliavnešė ;), kuri be veliavos nelabai ką ir turi, bet užtat kaip gražiai neša, kaip aukštai iškelia”

1649 “galima tą sklendė ir toliau veržti, nes dar puikiausiai laiko slėgį ir dar ilgai laikys”

http://rokiskis.livejournal.com/88256.html

1648 “o labiausiai patiko tie, kur buvo su vabalais, įtrauktais į LTSR Raudonąją knygą – tokius jau beveik buvau išdrįsęs pavogti”

http://dansu.lt/?p=4725

1647 “Riba būtų balsavimas piršto antspaudu, bet tai palikime ateičiai”

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/parlamentarai-nebegales-balsuoti-uz-kolegas.d?id=28563833

1646 “keista man girdėti vyrus bėdavojančius visai Lietuvai, kad jiems kiemų nenuvalo. Matyt paprašytų kad ir žmoną valdžia patenkintų, tik drąsos neužtenka”

http://dusimtaidevyni.livejournal.com/75174.html

1645 “Žodis, kaip mus moko Wittgensteinas, visuomet nurodo į kažką, kas pats nėra žodis”

1644 “lyg ir tiktų į vandens paukščių būdą, tačiau ten žinduoliai ir dar turintys kailį, niekada nebuvo priimami”

1643 “paleiskite jį nuo grandinės – pabėgios pusdienį ir pats sugrįš ir galiausiai įlindęs atgal į būdą ims antkaklį uostyt”

1642 “visokie anapus jo būdos ramiai sau gyvenantys, dar neapibūdinti ančiasnapiai, nusipelno būti aplotais”

1641 “Skulptorius išmanė aerodinamiką, nes sparnai kaip tik tokie, kad angelas skristų, skirtingai nuo tradicinių angelų”

http://naujapilis.livejournal.com/34011.html

1640 “(Aciu geriems zmonems!) Ne viskas pinigu matuojama.Daug geriau duoti,negu prasyti.Geri darbai kartais labiau reikalingi tiems,kurie juos daro. Sekmes ir laimes mokantiems ir sugebantiems dalintis”

1639 “Puiku, pagaliau matosi, kad gerą padaryti galima ir už dyką.Sveikinu visus kurie supranta, kad tikrai sunku seniūnijose ir padeda tvarkyt kelius.Ačiū nors visai kitam krašte esam.Gerumas neperkamas.O pikčiai imkit kastuvus ir pyktį į sniegą”

http://www.delfi.lt/news/daily/country/uzsnigtu-vienkiemu-gyventojus-gelbsti-ukininkai.d?id=28493197

1638 “lietuviai, kaip patyrę ir neišsigydę stiprių traumų”

http://ryst1966.livejournal.com/66523.html

2010 02 02

1637 “Aš atmenu puikią kaimo namų tuštumą kažkur praėjusio amžiaus viduryje, kai sovietiniame krašte, dar taip netoli nuėjusiame nuo pokario, būta tiek nedaug daiktų, o tie, kurie buvo, buvo ganėtinai paprasti ir svarbūs; jie ilgai tarnavo ir buvo galvojama, kad kai kurie dar tarnaus vienai ar net kelioms kartoms”

http://bernardinai.lt/straipsnis/2010-02-02-alis-balbierius-apie-tustuma/39823

1636 “Pas mus nezinia kas nuvale, pirma kart per visa sia ziema… Lauke kastuvu valiau, ziuriu ir akim netikiu- buldozeris varo tokiu uztikrintu greiciu, is pradziu pagalvojau savivaldibes, bet tokiu daiktu ji pas mus neturi, aplamai pirma kart toki maciau (apie 18metru ilgio, preki viena pora ratu gale dvi, valimo skidar prekije ir per viduri dar vienas) atrode ispudingai… Po Vilniu tokie nevazineja, uzmesti irgi nesu mates tokio “giganto” matit kazkas is statibininku atvare gal neiskentejes kad masinos dugnu kabina viska (kelias asvaltuotas, tiesiog provezos o tarp ju susales sniegas). Didelis aciu zmogui kuris pravale sios 10km, dabar bent vaziot imanoma…”

http://www.delfi.lt/news/daily/country/vietinius-kelius-valo-zemdirbiu-entuziazmas.d?id=27878283

1635 “Ir kai važiuodavo kas nors pro šalį, jo keliamos dulkės atrodė lyg svečių vėliava, kurią pasiimsime mes arba jie”

http://palivalka.livejournal.com/78947.html

2010 02 01

1634 “siaip po teisybei reiktu pasakyt, kad is 2 darbuotoju, 1 buvo l. maloni, kita l.nemaloni. tai gal nera taip blogai”

http://agurkas.livejournal.com/779902.html

2010 01 31

1633 “Niekas nepriklauso tau vienam, išskyrus kelis kubinius centimetrus kaukolėje”

http://lentyna.wordpress.com/2009/08/23/george-orwell-1984-ieji

1632 “– Lietuvos kareiviai, ugnis į Lietuvos karininką”

http://indraja-rrt.livejournal.com/53794.html

1631 “diletantas pazista [religine] extaze vien kaip epizodiska apsvaigima, kuriam sukelti vartojami (…) narkotikai, o visu pirma – muzika”

http://vibe.lt/message?msgId=122b72de-4395-452e-8866-e5d9688378ec

1630 “negerai, kad bėdos tvarkomos tokiu, hmmm, kerštingu stiliumi”

http://maliboo.livejournal.com/1200187.html

1629 “Rašykit į edma.lietuva@yahoo.com, klauskit kas domina…”

http://edmalt.livejournal.com/profile

1628 “Bet argi būna kas nors paprasta žmonių pasaulyje?”

http://www.mediana.lt/?p=472

1627 “siekti savo užsibrėžto gyvenimo tikslo – tapti žinomu žaidimų, kurie įtakos pasaulio sąmoningumą, kūrėju”

http://aaiddennium.com/blog/?p=723

2010 01 30

1626 “„Nedaryk kitam to, ko nenorėtum pats.“ Daug kas mano, kad šiuos žodžius ištarė Jėzus, nes tai labai panašu į tai, ką mėgdavo sakyti Jėzus. Iš tikrųjų tai pasakė kinų filosofas Konfucijus penki šimtai metų prieš tai, kai gyveno didžiausias ir žmogiškiausias iš visų žmonių, vardu Jėzus Kristus”

http://www.anarchija.lt/index.php/biblioteka/51-kurt-vonnegut-zmogus-be-tevynes/8489-kurt-vonnegut-nedaryk-kitam.html

1625 “mechanisms whereby the evolution of cooperative or altruistic behaviour may be favoured by the probability of future mutual interactions”

http://en.wikipedia.org/wiki/Reciprocity_%28evolution%29

1624 “jos mėgstama citata: „Nesame žmogiškos būtybės, turinčios dvasinį gyvenimą, bet dvasinės būtybės, turinčios žmogišką“”

http://www.lrytas.lt/?data=20100130&id=akt30_a1100130&p=1&sk_id=&view=2

1623 “Galiu nebent įtarti, kad taip autoriai kūrė jaunatvišką stilių”

http://dali.us/2010/laisvalaikis/nauja-netbook%E2%80%99o-oda

1622 “The Army Corps of Engineers estimates that removing this MTA tag alone will cost $3.7 million”

http://www.latimes.com/news/local/la-me-taggers29-2009jan29-pg,0,6810027.photogallery?index=1

2010 01 29

1621 “įtvirtinęs didesnę moterų teisių įvairovę”

http://www.anarchija.lt/index.php/politika/19192-tolerancija-mergaiciu-apipjaustymui-blesta-net-ir-ju-gimtineje.html

1620 “FAJNA DAJNA”

http://www.dainoszodziai.lt/yva-pupytes-2-1860

1619 “Mes mergytės kaip uogytės ;]]]]
Nuvalkiota daina, bet suteikia labai daug linksmumo ir gerų emocijų. (…) Tai pasidžiaugti linksmomis dainomis suteikia vilčių viską išgyventi…”

http://sawloote.blogas.lt/mes-mergytes-kaip-uogytes-d-250.html

2010 01 28

1618 “tikino, kad amerikiečiams žodis „soviet“ visada reiškė kietumą”

http://www.lrytas.lt/?data=20100127&id=akt27_a1100127&p=1&sk_id=99&view=2

2010 01 27

1617 “Nors iš kitos pusės jei visi Lietuvos buržua už visus savo pinigus nupirktų Gazpromo akcijų – būtų geras flešmobas. Gazpromas – lietuvių. Tik bijau nepakaks visų Lietuvos kelių kartų babkių tokiam flešmobui”

http://troyyestroy.blogspot.com/2010/01/pardaviau-tevyne-nusipirkau-gazpromo.html

2010 01 26

1616 “…nes visi žino, kaip padaryti geriau, ir kalba apie tai forumuose, bet per rinkimus išrenka vėl tuos pačius, prieš ką burnojo”

http://www.millionreasonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld.com/lt/36

1615 “Anarchija nereiškia, kad tada neliks nė vienos įstaigos, anarchijoje neliks tik nė vienos prievartinės įstaigos”

1614 “Deja, vis dar pasitaiko žmonių, kurie nemato skirtumo tarp valstybės ir visuomenės”

1613 “Kol žmonės nesirūpins savo laisve, tol juos valdys tironai, nes tironai visada aktyvūs ir apsukrūs”

1612 “Jūs galvojate vienaip, o aš – kitaip. Tai faktas, kurio nepakeisite, net jei mane užmušite”

1611 “Anarchizmas, kaip aš jį suprantu, yra judėjimas, bandantis identifikuoti organizacijas, besistengiančias valdyti ir dominuoti, reikalaujantis jų paaiškinti savo veiksmus, o jei ne, bandyti jas pakeisti

1610 “jie verčiau linkę diskutuoti apie tai, koks yra tikrai demokratiškas susirinkimo būdas, kada organizacija nustoja teikti galių ir pradeda slopinti individo laisvę”

http://www.anarchija.lt/index.php/teorija/19266-apie-anarchizma-ir-anarchistus-nuolat-pildomas-citatu-zodynelis.html

2010 01 25

1609 “Tačiau sūryje dar buvo likę riebalo”

http://marijus.xanga.com/720743925/paskolinti-%C5%BEmon%C4%85-vst-pamokos

1608 “Tiesiog tikiuosi, kad kažkada susigulės – ir suprasim”

http://scaniagti.blogspot.com/2010/01/mokama-literatura-nemokama.html

1607 “Visi mes žmonės,visi panašūs
Kaip mus atskirtų,jei ne vardai
Visi mes gimstam nuogi ir gražūs,
Kaip mus vadinti nusprendžia tėvai.
Išrenka vardą gražiausią ir švelniai
Pratina mus atsiliepti į jį
Na o vėliau mūsų darbai ir siekiai
Metai po metų vis gažina jį… ”

http://pms.visada.lt/mintis/41798

1606 “Aš esu dvynys ir man yra labai nelengva”

http://giedruma.blogspot.com/2010/01/kaip-as-geriau-kvepalus.html

1605 “Buvo labai įdomus etologų aiškinimas apie mitus paplitusius apie arklių elgesį. Pavyzdys: naujai atėjusiam žmogui būna pasakyta, kad tas arklys yra piktas, bailus ir su juo reikia elgtis atsargiai. Žmonės nebemoka konktroliuoti savo kūno kalbos, o arkliai būtent ją ir “skaito”. Žmogus tikisi iš arklio kažko pavojingo, iškarto įsitempia, susikausto, jautriau reaguoja į aplinką, pasikeičia kvėpavimo ritmas, prakaito išskyrimas. Ir toks eina prie arklio. Arklys, prieš akimirką buvęs visiškai ramus ir patikliai laukiantis žmogaus, mato tuos pasikeitimus. Jis bandos gyvūnas, skaityti aplinkinių kūno kalbą ir iš karto reaguoti yra jo išgyvenimo pagrindas. Jei žmogus kažko bijo, vadinasi turi bijoti ir jis. Arklys stengiasi pamatyti ko jis turi bijoti, pats pradeda nervuotis, jautriau reaguoti. Jei žmogus dar ir agresyviai nusiteikęs, arklys, negalėdamas pabėgti ir, jei jis stipresnio charakterio, ginsis. Jis skliaus ausis, purtys galvą, bandys spirti. Žmogus pamatęs tokias arklio reakcijas nuspręs, kad tikrai buvo pasakyta teisybė ir arklys iš tikro yra pavojingas. Nors būtent jis pats su išankstiniu nusistatymu sukėlė tokias reakcijas”

1604 “Turiu klausimą:
Kada bus laisva Lietuva?”

http://www.naktigone.lt/forum/viewtopic.php?t=1286&postdays=0&postorder=asc&start=350

2010 01 24

1603 “O šitos reformos daromos dėl lyderių bukumo, kuriam susimaišius su biurokratų marazmu gaunasi verslo genocidas”

http://rokiskis.livejournal.com/86938.html

2010 01 23

1602 “Nueini į senukus, kas trečioj kasos sąskaitas daktūras išrašinėja tapetams ir plaktukams. Degalinėse tai išvis patyliu, nėr dar buvę kad kasininkė pati nepaklaustų ar ant įmonės rašyt. Aš sutinku, kad būdas visa tai panaikint ne geriausias pasirinktas, bet tikrai kiek galima žiūrėt kai visi tik ir žiūri kur čia kaip nusukt litus nuo valstybės”
+
“Negerai, bet sitie zmogeliai taip sutaupyti bando savo uzdirbta lita. O ka daugiau belieka daryti, kai tautos isrinktieji toki pavyzdzi kiekviena diena rodo? Kas servizus, kas tualetini popieriu perka, kam ivaizdziui naujam reikia nauju kelniu”

http://rokiskis.livejournal.com/86938.html

1601 “(Didziuojuos) Lietuviu kalba – vienintelis islikes raktas i Europos paslaptis”

http://www.delfi.lt/news/daily/science/lietuviu-kalba-gime-is-triju-bendriniu-kalbu.d?id=27913163

1600 “Ant taikiklių galima rasti tokius koduotus užrašus kaip JN8:12, o tai yra nuoroda į Evangeliją pagal Joną: “Jėzus vėl prabilo: “Aš esu pasaulio šviesa. Kas seka manimi, nebevaikščios tamsybėse, bet turės gyvenimo šviesą” (Jn 8, 12)”

http://www.delfi.lt/news/daily/world/musulmonai-piktinasi-taikikliais-su-nuorodomis-i-biblija.d?id=28087477

1599 “Įtikėję, kad politikos teatras, įvaizdis, viešieji ryšiai ir pataikavimas instinktams ir yra politikos esmė”

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2010-01-23-rytas-staselis-kur-joja-raiteliai-be-galvu/39389

1598 “Kažkada kažkuriam komentare Kęstutis Girnius pasakojo, kad jų namuose nebuvo nei kompiuterio, nei televizoriaus – ir vaikai užaugo psichiškai nepažeisti”

1597 “Reikalingas imunitetas. Reikalingi teisingi pavyzdžiai. Reikalingos geros laidos, dainos, filmai. Reikalingas tėvų darbas aiškinantis tai kas gaunama per TV, kompiuterį ir pan.”

1596 “Istorija yra liudininkė kaip žlugo daugumas kultūrų. Jų žlugimo priežasčių analitikai paprastai yra pasidalinę į dvi stovyklas: vieni teigia, kad jos žlugo veikiamos išorinių fizinių priežasčių ,o antrieji ,kad tai įvyko dėl vidinių priežasčių – visuomenės moralinio nuopuolio.( Aš linkęs tikėti pastaraisiais). Šiuo metu kaip tik ir esame vakarietiškos kultūros žlugimo proceso dalyviai. Vertybinis nuopuolis reiškiasi įvairiose gyvenimo srityse(straipsnyje paminėtas epizodas tai tik vienas iš daugybės).Žlugus mūsų kultūrai ant jos griuvėsių susikurs naujesnė- aukštesnių vertybinių poreikių kultūra ( beje dėl kurios geresnės ateities galėtume ir pasidžiaugti). Aišku, iki to teks dar daug ką patirti. Taigi dabar vyksta normalus žmogaus sąmonės evoliucinis procesas, o mes esame to liudininkai ir dalyviai (tik gaila, kad tokio mūsų pasirinkto scenarijaus procesas bus skausmingas)”

1595 “Visi TV kanalai rodo laidų anonsus, kuriuos tėvai tikrai nors viena akim pamato. Ir, jei patys nesirinks ugdomojo poveikio nesuteikiančių laidų, vaikai elgsis lygiai taip pat. Ir čia jokia didaktika nepadės, ir jokių bendraamžių įtaka. Vertybės ugdomos šeimoje, ne gatvėje”

1594 “Na, o ugdymo klausimu – jei bendruomenių nėra, reikia jas steigti. Interneto užkampiuose tokios jau kuriasi. Ir jos dalinasi , ar tai pačia medžiaga ar nuorodomis kur ją rasti. Su pakankamai sparčiu internetu vizualinės medžiagos per pora savaičių galima atsisiųsti tiek, kad užtektu 5metams. Yra ir Video ir interaktyvios medžiagos. Tai sena, ar gera nauja animacija, pažintines, edukacinės, mokomosios laidos, ar filmai neperkrauti vien spec. efektais. Ir visą tai galima pasiūlyti vaikui (…).
Žinoma tai pareikalaus nemenko dėmesingumo atžaloms, ir šiek tiek pačio brangiausio laiko – tėvų laiko..”

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2010-01-14-vytautas-v-landsbergis-ka-tv-ekrane-mato-pasamone/38434

1593 “12 hidropakėlikų (kompensatorių), abi grandinės, jų įtempėjai (bušmakai)”

http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/529945.241.2-=%281428730940

2010 01 22

1592 “Lietuvoje taip jau yra, kad žiniasklaidos priemonių savininkai tomis priemonėmis gali daryti viską. Gerai, jeigu žiniasklaidos magnatas nori tik susidoroti su oponentais – daug blogiau, kai jis yra iš kitos planetos”

1591 “Ruošdamasis pokalbiui, gal išgėriau arbatos, suvalgiau sumuštinį ir pasižiūrėjau pro langą”

http://marijus.xanga.com/720546521/5-klausimai-vladimirui-lau%C4%8Diui

1590 “staiga Balkanų moteris man telefonu pranešė, kad ji sugalvojo kaip praturtėti. Kadangi šiaip at taip neturėjau kur dėtis bandžiau įsiklausyti”

http://troyyestroy.blogspot.com/2010/01/buvo-kiles-realus-zlugimo-pavojus.html

1589 “pajuokauti: jei nesusirgs vėžiu, tai Lietuvoje taip ir liks geriausiu atveju – pusiau žinomas, o blogiausiu – dar ir keiksnojamas”

1588 ”Veikia kreivo veidrodžio principas: jei Mekas turi daugiau nei aš, tai, matyt, jis mane apvogė”

http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/article.php?id=28105187

Advertisements

2 Comments »

 1. buffer overflow. Karpyt maž?

  Comment by Anonymous — 2010.02.16 @ 10:36

  • Ketinau išvis abu į vieną sudėt, bet “Client error: Post too large” :].

   “Spemas, spemas, tai dvasinis spemas”, kaip dainuoja grupė

   Comment by dusimtai9 — 2010.02.17 @ 17:24


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.